Krzysztof Duda - Po co komu kolejny serwis informacyjny?

Dzień dobry!

Mam przyjemność przywitać Cię na portalu informacyjnym tworzonym przez mieszkańców powiatu toruńskiego.

Zacznijmy od formalności, za organizację naszej redakcji odpowiedzialny jest Polski Fundusz Fundraisingowy a finansujemy się z darowizn mieszkańców oraz ich pracy społecznej.

Po co kolejny portal?

W sieci znajdziesz wiele portali poświęconych sprawom lokalnym Torunia i jego okolicy. Są to strony komercyjne w dużej mierze finansowane przez kapitał prywatny. W imieniu zespołu składam Ci obietnicę, że na CTR24.pl nie znajdziesz artykułów o przyciągających uwagę tytułach i nie niosących za sobą merytorycznej treści. Naszym celem jest przekazywanie informacji rzetelnej oraz aktualnej.

Nie tylko świat wiruje w zastraszającym tempie ale także nasze najbliższe otoczenie. Jako mieszkańcy oczekujemy sprawdzonego i szybkiego dostępu do informacji. Dzięki niemu możemy ominąć korek wracając z pracy lub pomóc osobom, które w ciągu ostatnich godzin straciły dach nad głową.

Właśnie taka jest misja CTR24.pl – wspierać nasze lokalne społeczności w ich działaniach i potrzebach – ocenę naszej efektywności pozostawiam Tobie. Na portalu znajdziesz zarówno krótkie wzmianki na temat ważnych tematów w Twojej gminie jak i wywiady z ciekawymi postaciami mieszkającymi w Twojej okolicy.

Będziemy zawsze blisko Ciebie

Ważne, żebyśmy byli w ciągłym kontakcie. Na dzień dzisiejszy znajdziesz nas zarówno na stronie CTR24.pl jak i na portalu Facebook. Jednak to nie wszystkie nasze pomysły. Już niedługo ruszy kanał na YouTube gdzie będziesz miał okazję obejrzeć relacje z wydarzeń oraz rozmowy na temat Twojej gminy i powiatu.

Bądź częścią naszego portalu!

Mamy dla Ciebie kilka możliwości współtworzenia tego serwisu.

1. Wsparcie merytoryczne – zostań wolontariuszem CTR24.pl – szukaj informacji, pisz artykuły, twórz fotorelacje!

2. Wsparcie finansowe – przekaż darowiznę na rozwój CTR24.pl:

BNP Paribas: 25 1600 1462 1889 9593 4000 0001

W tytule przelewu podaj „Darowizna na cele fundacji”

3. Dobre słowo – bądź z nami w mediach społecznościowych, udostępniaj, komentuj i dyskutuj na poruszane przez nas problemy!

Przed nami długa droga

Mam nadzieję, że nasi redaktorzy i fotoreporterzy spełnią Twoje oczekiwania a odwiedziny naszego serwisu będą dla Ciebie przyjemnością. Jesteśmy otwarci na Twoją opinię – napisz do nas za pośrednictwem maila lub poprzez portal Facebook.

Serdecznie pozdrawiam
Krzysztof Duda
Redaktor naczelny CTR24.pl