Pokazowy budynek pasywny w Toruniu

Pokazowy budynek pasywny w Toruniu

fot.

Otwarcie pokazowego wielorodzinnego budynku modułowego zbudowanego w technologii pasywnej odbyło się 5 czerwca 2024 r. przy ul. Przelot 23F. Firma Vallor SA zrealizowała projekt wysokiej jakości, ekologicznych i niskokosztowych mieszkań modułowych, które spełnią oczekiwania pod względem funkcjonalności, designu i trwałości.

Vallor SA jest producentem i dostawcą całego wachlarza wyrobów kierowanych do wszystkich kategorii sklepów, magazynów, hoteli, akademików, restauracji, galerii handlowych, biur, stacji benzynowych. W odpowiedzi na potrzeby klientów oraz oczekiwania rynku w zakresie OZE, firma opracowała projekt ustawiania gotowych modułów w mieszkaniach, które skracają czas budowy i obniżają koszty inwestycji.

– Moduły mieszkalne, o powierzchni 35 m2 każdy, są produkowane w fabryce i dostarczane na plac budowy, gdzie jak z kloców składa się je, tworząc blok mieszkalny do 4 kondygnacji. Produkcja w fabryce jest szybsza niż na placu budowy i zapewnia wysoka powtarzalność i jakość wykonania – wyjaśnia Leonard Murawiec, prezes Vallor SA.

źródło: torun.pl

Editor's pick