Konsultacje Społeczne: Jak zmienić komunikację zbiorową w gminie Obrowo?

Konsultacje Społeczne: Jak zmienić komunikację zbiorową w gminie Obrowo?

W odpowiedzi na Wasze prośby podjęliśmy temat problemów z komunikacją autobusową w gminie Obrowo!

Cieszymy się, że zgłaszacie nam swoje problemy i mamy nadzieję, że nasze działania przyniosą pożądany efekt. 

Pierwszym etapem naszych konsultacje jest diagnoza problemu. Dlatego prosimy Was o pomoc i wypełnienie bardzo krótkiej, aczkolwiek treściwej ankiety. 

Odpowiedzcie na pytania dotyczące luk w rozkładach jazdy albo potrzeby ewentualnych przesunięć odjazdów. Jeżeli chcecie, żeby autobusy „zahaczały” o kolejne miejscowości – również zgłoście to za pomocą ankiety. 

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 27 listopada. 

Konsultacje są inicjatywą redakcji CTR24.pl i nie są prowadzone na zlecenie gminy Obrowo ani nie są finansowane ze środków wspomnianej gminy. 

Zachęcajcie swoich przyjaciół i sąsiadów do aktywności. Liczba wypełnionych ankiet przełoży się na lepszy obraz sytuacji w gminie Obrowo. 

DO DZIEŁA! 

Dołącz do rozmowy

3 komentarze

  1. Mieszkam w gminie Obrowo ale nie jestem w stanie korzystać z linii 121/122 bo żadna z nich nie jedzie przez Obory. Ankieta dotyczy (w tytule ) komunikacji w gminie Obrowo, ale w treści koncentruje się na połączeniu Obrowa z Toruniem. I w związku z powyższymi ograniczeniami nie jestem w stanie wypełnić rzetelnie Waszej ankiety. Proszę o przygotowanie ankiety w taki sposób aby wszyscy mieszkańcy naszej gminy mogli się wypowiedzieć. Mieszkańcy Obór chcą tylko przedłużenia linii 123 o 2 km. Dzięki.

  2. Prosimy o więcej autobusów, szczególnie w godzinach porannych 7,8 itp, jak również po południu kiedy ze szkoły i pracy wraca bardzo dużo ludzi, czasami jest tyle ludzi, że zdarzają się sytuacje, w których osoba mdleje w autobusie, co sprawia zagrożenie życia i zdrowia.Również zauważyłam notoryczne spóźnianie się autobusu, co nie powinno mieć miejsca

  3. UWAZAM ZE AUTOBUSY CZESCIEJ POWINNY JEZDZIC PRZYNAJMNIEJ CO GODZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Editor's pick